Sayfa Başı

 


KOŞULLAR VE UYGULAMA

KOŞULLAR VE UYGULAMA

 1 ) PROGRAM HAKKINDA

Bu  Hediye Dünyası Uygulaması Legrandile çalışan perakende satış noktaları ve ara toptancılara özel olarak düzenlenmiştir.

Üyeler Legrand ürünleri satın alarak kazanacakları Legrand Artı Puanları legrandyaninizda.com.tr adresindeki Hediye Dünyası sitesi üzerinden harcayarak hediyelerine ulaşabilirler.

Üyeler “ legrandyaninizda.com.tr “ sayfasından satın alacakları ürünlerin Legrand Artı Puanlarını görebilirler. Bu programa Legrand üyeleri haricindeki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

Legrand herhangi bir zaman, herhangi bir neden göstermeksizin bu programı durdurma, uzatma veya yürürlükteki kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Üyeler hiçbir şekilde hediyelerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.

Legrand Hediye Dünyası ile ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için 538 52 64 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

2 ) ÜYELİK

Yeni Üyelik:

legrandyaninizda.com.tr adresindeki  ÜYE OL linki üzerinden (üyelik işleminiz onaylandıktan sonra) üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra :
Kullanıcı Adı            : Kullanıcı adı olarak telefon numaranızı giriniz.
Şifre                         : Üye olurken oluşturmuş olduğunuz şifre ile giriş yapınız.

Önemli not: Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.

3 ) HEDİYELER

Hediyelere ulaşmak için legrandyaninizda.com.tr adresindeki Hediye Kataloğu linkine tıklayınız.

 

Lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Hediyeler stoklar ile sınırlıdır. Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları teknik servis dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Legrand /Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.

Legrand gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin Legrand Artı Puanını değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir.

Hediyeler nakde çevrilemez.

SEYAHAT HEDİYELERİ & ŞARTLARI

• Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, her şey dahil vb.) teklifte ayrıca belirtilerek sunulmuştur.
• Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar, uçak ve otel yer durumu ile sınırlıdır.
• Turlara gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri, belirtilen gece sayısında belirtilen pansiyon durumuna göre konaklama dâhildir. Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.
• Belirlenen fiyatlar resmi tatiller, özel günler, sömestr, bayramlar, yılbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.
• Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.
• Kesin rezervasyonlar yapıldıktan sonra meydana gelebilecek değişiklik ve iptal durumlarında, ilgili havayolu ve tesisler tarafından belirlenen kurallar uygulanır.

 

4 ) NASIL HEDİYE ALACAKSINIZ?

 

Lütfen legrandyaninizda.com.tr sitesine girip “Hediye Kataloğu” linkine giderek Online Hediye Kataloğundan ürünlerinizi seçiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra Legrand Merkez tarafından yapılacak kontrol ve onaya istinaden hediyeleriniz en kısa sürede bu programdaki iş ortağımız Sanal Mağaza tarafından tedarik ve sevk edilir.

Lütfen hediyeleriniz elinize ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden kesinlikle kargo teslim belgesini imzalamayınız. Hediyeniz  hasarlı, eksik ya da talep ettiğiniz hediye dışında bir hediye olması durumunda ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Hediyeler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

HEDİYELER & İADE & GARANTİ

Tüm ürünler, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara ve/veya yetkili servislere başvurması gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orjinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren beş  günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Özel Ürünler İçin İade Şartları:

Telefon İadesi:

Ürün ekranı veya kutusu üzerinde yer alan koruma bantlarının çıkarılmamış ve telefonun kullanılmamış olması, ekranda ve telefonun herhangi bir yerinde çizik, hasar vs. olmaması gerekmektedir. Tedarikçi, firma tarafından orijinal kutusu ve aksesuarları ile sevki gerçekleşen telefon ürünlerinin iadesi, yukarıda belirtilen hususlar dikkate alınarak; eksiksiz, hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmesi şartı ile mümkündür.

Diğer Ürünlerin İadesi:
a. Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler). 
- Her türlü yazılım ve programlar, dvd, vcd, kasetler, taşınabilir bilgisayarlar, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.), her türlü kozmetik ürünlerinin iadeleri alınamamaktadır.
b. Yukarıdaki ürünlerin iadesi; ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile yapılmaktadır.

İadeler için Adres: SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE

Legrand tipografik hatalardan kaynaklanan sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.